VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ (cca 65-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

V účetnictví jste jako ryba ve vodě a máte zkušenost s vedením účetních? Mluvíte německy a hledáte vhodnou pozici, kde uplatníte své znalosti? Do stabilního týmu hledáme vhodného vedoucího, který bude i partnerem a mentorem pro finanční a mzdové účetní: VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ (cca 65-75.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • vedení oddělení účtárny
  • zodpovědnost za správné vedení účetnictví zpracovávaného pro více závodů společnosti
  • příprava a organizace auditů
  • nastavování interních procesů účetnictví
  • kooperace s oddělením controllingu
  • komunikace s vedením společnosti

Co požadujeme?

  • odpovídající praxi pro vedoucí pozici v účetnictví
  • znalost výrobního prostředí
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • znalost výrobního controllingu - výhodou

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdu
  • zázemí zavedené společnosti a stabilního týmu
  • práce v nejbližším okolí Plzně
  • zavedený systém benefitů
  • výhled kariérního posunu
  • dovolenou navíc

  • místo výkonu práce: Nejbližší okolí Plzně (Dostupné MHD nebo autem cca 10 minut)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.