STAVBYVEDOUCÍ

mzdové ohodnocení

Písek

Stavební společnost s dlouhodobou tradicí a působením převážně na území celého Jihočeského kraje, zabívající se realizací staveb v dopravní, inženýrské a vodohospodářské oblasti, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: STAVBYVEDOUCÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Zajištění kompletního chodu na stavbě, organizaci pracoviště i zásobování.
  • Kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality.
  • Koordinace práce podřízených pracovníků (10-20), jejich rozdělení na stavby.
  • Řízení činností podle projektové dokumentace, kontrola souladu prováděných prací s PD.
  • Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení.
  • Zápisy do SD, zajištění podkladů pro fakturaci, sestavení zprávy a informovat vedení společnosti o stavu zakázek, spolupráce s ostatními středisky.
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě zakázek.

Co požadujeme?

  • Vzdělání min. Střední odborná škola stavební.
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office – Word, Excel).
  • Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace, orientace na stavebním trhu a ve vývoji cen.
  • Schopnost řídit a vést své podřízené, organizační a rozhodovací schopnosti.
  • Řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič.
  • VÝHODOU – autorizace vodohospodářské a dopravní stavby, zkušenost s programem RTS.

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení: základní mzda + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledů a úspor vzniklých při výstavbě svěřených zakázek, odměna za hospodářské výsledky stavebního střediska).
  • Systém benefitů – služební telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům, stravenky/cestové, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení, příspěvky ČKAIT, …
  • Dovolená 25 dní
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned.

  • místo výkonu práce: Třeboňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.