ZÁMEČNÍK na 1 směnu (od 25000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máte zkušenost z výrobní firmy nebo jste absolvent ve strojírenském oboru? Všichni u nás najdou své uplatnění. Pokud máte výbornou fyzičku a chcete pracovat jen na ráno - zašlete mi životopis! Hledám zámečníka a operátora řezání...

Pracovní náplň

  • Oprava, údržba strojů a dělení materiálu
  • Práce dle technických dokumentů
  • Opracování strojních součástí pilováním, řezáním, vyrovnáním a ohýbáním
  • Opracovávání kovů
  • Práce s pásovou pilou, lisem (řezání ocele, …)

Co požadujeme?

  • SOU min - ve strojním oboru
  • Orientace v technických výkresech
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Zručnost, samostatnost a pečlivost
  • Práce ve 1 směnném provozu (bez nočních)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Možnost přesčasů - proplácíme
  • Dotované stravování
  • Zdarma občerstvení na pracovišti
  • Možnost dodělání certifikace
  • Moderní čisté místo
  • Společenské zaměstnanecké akce, večírky, cvičení s profíkem a další
  • Svozový autobus směr od Žďáru
  • Místo výkonu práce Humpolec

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.