VEDOUCÍ STAVEB (40-80.000 Kč) PRAHA

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vysokou školu technického směru? Zkušenost s vedením staveb, i s vedením týmu? Pokud Vaše odpověď byla alespoň jednou ANO, pak nám napište! Jedna z předních inženýrských a dodavatelských společností hledá posilu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ STAVEB (40-80.000 Kč) PRAHA

Pracovní náplň

  • Řízení a kontrola výkonu podřízených
  • Příprava a vedení staveb
  • Zajištění a aktualizace postupů a instrukcí pro jednotlivé pozice vedení stavby
  • Vydávání příslušných řídících dokumentů
  • Podílení se na tvorbě detailního harmonogramu projektu
  • Spolupráce s oddělením nákupu
  • Kontrolova výkonu jednotlivých funkcí na stavbě
  • Provádění osobních kontrol v místech staveb
  • Účast na důležitých jednání s klienty a subdodavateli v místě staveb
  • Hlídání výkazů hodin a fakturace externistů

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, nejlépe strojní zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi v investiční výstavbě průmyslových závodů v pozicích vedení staveb
  • schopnosti vyjednávat, asertivitu
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Telefon, notebook
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky, příspěvky na penzijní připojištění

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: IHNED (nebo co nejdříve)
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!