ENGINEER - ERGONOMICS/HUMAN FACTORS

Chcete mít možnost seberealizace v oblasti HMI a podílet se na návrhu kolejových vozidel s ohledem na ergonomii a lidský faktor? Máte VŠ vzdělání technického směru a kreativní myšlení? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis Markétě. :) Významná nadnárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: ENGINEER - ERGONOMICS/HUMAN FACTORS

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • návrh a zpracování technických řešení kolejových vozidel v závislosti na lidském faktoru a ergonomii
  • zpracování a analýza HMI
  • vyhodnocování antropometrických dat
  • modelace navrhovaných situací v interním v 3D Human CAD-systému
  • komunikovat s ostatními odděleními napříč společností a se zákazníky
  • zpracování ergo reportů a dat

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (strojírenské, elektrotechnické, stavební nebo jiné technické vzdělání)
  • praxi v oblasti strojní ergonomie s ohledem na lidský faktor (ideálně vozidla, kolejová vozidla, aerospace a další příbuzné obory)
  • anglický jazyk pro každodenní komunikaci napříč společností (ústní i písemnou)
  • projektové řízení a prezentace
  • znalost 3D nástroje (Creo, Solidworks, Catia, NX nebo jiný)
  • kreativního člověka s novými nápady a připomínkami

Co nabízíme?

  • Mezinárodní projekty a moderní prostředí
  • Denní využití anglického jazyka
  • Nástupní bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • A spousta dalších benefitů

  • Místo výkonu: Praha