INŽENÝR KVALITY PRO GREENFIELD (40.-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Baví Vás práce v projektové kvalitě? Automotive prostředí je Vám blízké a chcete být součástí rozjezdu nové společnosti na "zelené louce"? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým INŽENÝREM KVALITY - GREENFIELD (40.-70.000 Kč) pro automotive společnost, která svou sériovou výrobu teprve rozjede!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Sledování kvality svěřeného projektu
  • Řešení vzniklých problému kvality
  • Provádění FMEA, PFMEA analýz
  • Podpora standardů kvality
  • Komunikace s projektovým a vývojovým týmem

Co požadujeme?

  • Bc. vzdělání technického zaměření nebo SŠ technického zaměření s min. 2 roky zkušeností
  • 2 roky zkušeností v automotive je nutností
  • Znalost nástrojů kvality
  • Angličtinu na komunikativní úrovni nebo komunikativní němčina se znalostí angličtiny na úrovni B1

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na rozjezdu zcela nové výroby
  • 25 dní dovolené
  • Měsíční bonusy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně