PROCESNÍ INŽENÝR PRO AUTOMATIZACI

Neaktivní nabídka

38000 - 40000 Kč

Máte vystudovanou vysokou školu nebo střední školu ve strojírenství? Baví Vás automatizace nebo robotika? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Pak hledáme pávě Vás! Světová jednička na trhu v oboru těsnění hledá: PROCESNÍ INŽENÝR PRO AUTOMATIZACI

Pracovní náplň

  • implementace nových strojů do výroby
  • technické řešení automatizace ve výrobě
  • vyhodnocování zavedených opatření
  • optimalizace nových a stávajících technologií

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • orientace v programech zaměřených na
    robotizaci/automatizaci výroby
  • pokročilá znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • náborový příspěvek
  • příspěvek na dopravu
  • moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně
  • jídelní automat, nápojové automaty
  • 5 týdnů dovolené
  • výuku jazyků hrazenou zaměstnavatelem
  • firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení
    organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance,
    ale i pro rodinné příslušníky

  • Místo výkonu práce - Opatovice nad Labem