ELEKTROMONTÉR (30 - 38 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jste absolventem střední školy či odborného učiliště se zaměřením na elektro? Hledáte novou příležitost a zajímavou práci, do které se budete těšit? Nejste fanouškem stereotypu na jednom místě? Pak hledáme právě Vás, zašlete nám svůj životopis na pozici: ELEKTROMONTÉR (30 - 38 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola a kompletace materiálu před zahájením montáže
  • Výroba rozváděčů elektro v sídle společnosti
  • Montáže kabelových tras a rozváděčů elektro u zákazníka
  • Výměna starého zařízení za nové
  • Spolupráce s ostatními úseky

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v elektro oboru
  • Zkušenosti z pozice elektrikáře, elektromechanika, slaboproudaře výhodou
  • Anglický jazyk výhodou, ne podmínkou
  • Flexibilitu, ochotu cestovat a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvky na stravování
  • Kurzy a odborné vzdělávání
  • Notebook a mobilní telefon
  • Placené přesčasy
  • Férového šéfa

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové