VÝVOJÁŘ S AJ – CHEMICKÝ PRŮMYSL (28. – 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vystudovanou vysokou školu v oboru chemie? Je Vám blízká oblast výzkumu a vývoje a rádi byste pracovali pro českou společnost se zahraničním přesahem? Pak pro vás máme skvělou příležitost! VÝVOJÁŘ S AJ – CHEMICKÝ PRŮMYSL (28. – 35.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

  • Řešení výzkumných a vývojových úkolů dle zadání
  • Provozní a modelové zkoušku dle Plánu technického rozvoje
  • Zavádění nových procesů chemické výroby
  • Návrhy změn výrobních postupů, metod měření a současného měření
  • Zpracování výzkumných zpráv a podkladů pro studie

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v chemickém oboru podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Výhodou je znalost simulačních programů
  • Schopnost vyhodnocování dat a návrh řešení
  • Vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování od zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • Perspektivní práce ve stabilní společnosti

  • Nástup možný ihned/po dohodě
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem