ADMINISTRATIVNÍ PODPORA - VYHRAZENO PRO OZP (PLAT AŽ 20.200,-KČ)

Neaktivní nabídka

20200 - 20200 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

V lokalitě Pardubice a Hradec Králové hledáme šikovné a zkušené lidi do OZP týmu v administrativě. Ovládáte práci na PC? Máte čistý rejstřík trestů? Zašlete nám svůj životopis a chopte se pracovní příležitosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracovávat, třídit a skenovat dokumenty
  • Přepisovat data
  • Kontrolovat data

Co požadujeme?

  • Praxi v administrativě nebo maturitu
  • Skvělou znalost práce na PC
  • Čistý rejstřík trestů
  • Bezdlužnost

Co nabízíme?

  • Super partu lidí
  • Zaškolení na pozici
  • Zkrácené úvazky 4, 5 nebo 6 hodin denně
  • Motivující mzdu až 20 200 Kč
  • Nadupaný benefit program
  • Lokalita Pardubice a Hradec Králové
  • Svoz zaměstnanců z Pardubic do Hradce Králové zdarma.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.