HLEDÁME CHEMIKA DO OBLASTI TECHNOLOGIE! (38-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Pozor pozor! Jsme fajn parta lidí a hledáme k sobě do týmu zkušeného Chemika/Chemičku :) Pokud máš vzdělání chemického zaměření a domluvíš se anglicky, pošli nám svůj životopis! Budeme se těšit na osobní setkání. HLEDÁME CHEMIKA DO OBLASTI TECHNOLOGIE! (38-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • organizování práce na pracovišti povrchových úprav
  • laboratorní testování nových postupů
  • zavádění nových postupů do provozu
  • řešení technologických problémů
  • spolupráce na řešení reklamací

Co požadujeme?

  • vzdělání chemického zaměření
  • ideálně praxe v oblasti chemické technologie
  • komunikativní anglický jazyk (účast na telekonferencích)
  • zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • přátelskou atmosféru na pracovišti s fajn kolegy
  • moderní zázemí mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení + roční cílový bonus
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • podpora osobního rozvoje

    Místo výkonu práce: okolí Ústí nad Orlicí