INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY S NJ (35-50.000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte praxi v oblasti kvality ideálně z prostředí automotive, mluvíte anglicky nebo německy a hledáte pracovní místo s perspektivou? Hledáme nové členy do týmu na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY S NJ (35-50.000Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • příprava vzorků pro zákazníky
  • zpracování zákaznických požadavků
  • schvalování vzorků a uvolňování do výroby
  • příprava příslušné dokumentace a aktualizace dat v systému
  • kontrola kvality vzorových dílů

Co požadujeme?

  • komunikativní angličtinu nebo němčinu
  • znalost výrobního prostředí v oblasti kvality
  • znalost nástrojů kvality (PPAP, ISHIKAWA atp.)

Co nabízíme?

  • zajímavou mzdu
  • odpovídající odměny
  • pozici vhodnou i pro juniory kteří se chtějí posunout na TH pozici
  • balíček firemních benefitů
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: cca 35 minut z Plzně