ROZPOČTÁŘ (30 000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

Pro stavební společnost s dlouhodobou tradicí, působením převážně na území Jihočeského kraje a zabývající se realizací dopravních i vodohospodářských staveb, hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici: ROZPOČTÁŘ (30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů pro podání nabídky ve výběrovém řízení
  • Příprava nákladových a nabídkových rozpočtů
  • Zodpovědnost za zpracování výkazu výměr
  • Zajišťování harmonogramu provádění staveb
  • Tvorba interních metodik a předpisů

Co požadujeme?

  • SŠ – ukončené vzdělání s maturitou stavebního zaměření
  • VŠ či autorizace v oboru výhodou
  • Zkušenosti s rozpočtováním dopravních a inženýrských staveb
  • Všeobecná znalost práce na PC
  • Znalost rozpočtového programu RTS výhodou
  • Komunikativní a obchodní dovednosti
  • Řidičský průkaz B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Variabilní složka mzdy nad rámec stanovené základní mzdy
  • Notebook
  • Telefon

  • místo výkonu práce: Třeboň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.