HEAD OF PROCUREMENT(80.-130.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste zkušený a aktivní milovník automotivE prostředí? Mluvíte perfektně anglicky? Dokážete plánovat a řídit důležité procesy v oblasti zásobování a nákupu? Vedení lidí vám nedělá problém a dokážete zajistit plnění cílů společnosti? Pak neváhejte a napište nám! Máme pro Vás super nabídku, která se neodmítá, obsazujeme pozici HEAD OF PROCUREMENT(80.-130.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Plánování, koordinace a řízení zásobování
  • Řízení projektů v oblasti nákupu a zásobování
  • Zajištění hladkého průběhu jednotlivých činností
  • Nastavení střednědobých plánů i plánů obchodních
  • Analýza a vyhodnocování fungování systému
  • Hledání hlavních příčin případných problémů při zadávání zakázek
  • Nastavení nezbytných protiopatření k aktivnímu vyřešení zásadních problémů

Co požadujeme?

  • Vysokou školu - obor Řízení podniku výhodou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti v oblasti plánování zásobování či nákupu
  • Praxi na manažerské pozici
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Proaktivní přístup, hledání efektivních řešení
  • Pracovní znalost systémů MRP a řízení zásob

Co nabízíme?

  • Silné zázemí světové společnosti
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Pravidelné bonusy a prémie
  • Firemní auto i pro soukromé účely
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy a školení pro osobní rozvoj
  • Zahraniční pracovní cesty

  • Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.