SOLUTION CONSULTANT (AŽ 50.000 Kč) - BRNO/OSTRAVA

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Vyznáte se v kamerách a dalších zabezpečovacích zařízeních? Rádi komunikujete se zákazníky a nevadí Vám ani denní cestování? Pak se budu těšit na Váš životopis! Nadnárodní společnost s přesahem do IT hledá posilu do právě se rozšiřujícího týmu na pozici: SOLUTION CONSULTANT (AŽ 50.000 Kč) - BRNO/OSTRAVA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Akvizice nových zákazníků
  • Opečovávání stávajících zákazníků
  • Příležitostně technický support
  • Školení stávajících zákazníků
  • Cestování k zákazníkům

Co požadujeme?

  • VŠ v IT oboru, nebo SŠ s adekvátní praxí
  • Anglický jazyk, minimálně na úrovni čtení dokumentace
  • Prokazatelnou praxi z pozice obchodníka, případně konzultanta
  • Znalost zabezpečovacích systémů (CCTV) podmínkou
  • Pro-zákaznickou orientaci
  • Komunikativnost a samostatnost
  • Vlastní portfolio kontaktů určitě výhodou

Co nabízíme?

  • 4 týdny dovolené + 2 dny Sick Day
  • Auto, i k soukromému využití
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenky
  • Firemní akce a školení
  • Fixní mzda + bonusy a provize
  • Nástup: IHNED nebo dle dohody

  • Lokalita: Morava - ideálně Brno, Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.