ZKUŠENÝ TISKAŘ

Máte zkušenost s obsluhou tiskového stroje? Lákají Vás moderní technologie a baví Vás polygrafie? Pak hledáme právě Vás! Polygrafická společnost hledá kolegu na pozici: ZKUŠENÝ TISKAŘ

Pracovní náplň

  • samostatně obsluhovat digitální tiskový stroj
  • kontrolovat stav, čistotu a vybavení stroje
  • napomáhat při odstraňování závad
  • samostatně provádět pravidelnou údržbu stroje a drobné opravy

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • všeobecné PC dovednosti
  • znalost AJ – min. na úrovni porozumění psanému textu
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • kladný vztah k moderním technologiím
  • zručnost, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • bonusový týden dovolené
  • stravenku za každý odpracovaný den
  • hezkou jídelnu, kde vám připraví obědy i večeře
  • moderní pracovní prostředí – teplota, bezpečí, pořádek
  • motivační mzdové ohodnocení podle výsledků práce
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance
  • firemní sportovní a společenské akce
  • benefitní karta Flexipass od Sodexa

  • Místo výkonu práce - Kuřim