NÁKUPČÍ SUROVIN S AJ NEBO NJ

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenost na pozici nákupčího ve výrobní společnosti? Dokážete komunikovat v angličtině a/nebo němčině s našimi zahraničními partnery? Pokud ano, tak už nečekejte a pošlete svůj životopis! NÁKUPČÍ SUROVIN S AJ NEBO NJ

13. mzda

Pracovní náplň

  • nákup surovin
  • plánování objednávek a jejích dodávek
  • tvorba smluv s dodavateli
  • hledání možností pro rozšíření spolupráce

Co požadujeme?

  • zkušenost s nákupem v oblastí zemědělství nebo potravinářství
  • proaktivní přístup k práci
  • angličtinu nebo němčinu na dobré komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 13. mzda
  • jazykové kurzy
  • zvýhodněné stravování
  • slevy na firemní produkty
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu: okres Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.