INŽENÝR RAM/LCC

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Na pracovištích Engineeringu se ve spolupráci se svými kolegy v zahraničí zabýváme vývojem moderních kolejových vozidel. A to jak jejich celkovým uspořádáním, tak i návrhem dílčích systémů a řešením průřezových vlastností. Vytváříme inovativní produkty v oboru vozidel městské dopravy (tramvaje Avenio, metro Inspiro, …) i železniční dopravy (regionální jednotky Mireo a Desiro, osobní vozy Viaggio, vysokorychlostní jednotky Velaro, …). Posouváme hranice techniky vpřed a určujeme nové trendy. Tvorbou energeticky nenáročných bezemisních dopravních systému přispíváme k plnění cílů ČR, EU i světa v oblasti energetiky, klimatu i životního prostředí. Aplikaci nové techniky nevnímáme jako cíl, ale jako nástroj k dosažení cíle, kterým je nejvyšší užitná hodnota vozidel. K té bezesporu patří i vysoká spolehlivost a nízké náklady životního cyklu. Proto patří RAM (Reliability, Availability, Maintainability) a LCC (Life Cycle Costs) k důležitým průřezovým vlastnostem, které je nutno kvalifikovaně vytvořit a zajistit. Významným nástrojem k tomu jsou i rozsáhlé datové soubory z provozu vozidel (Big data), kterými disponujeme a která využíváme. Zveme Vás do našeho týmu k této zajímavé, přínosné a perspektivní práci. Pojďte k nám a staňte se systémovým inženýrem specializujícím se na RAM/LCC a zpracování dat z provozu vozidel.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

    Čemu se u nás budete věnovat?

  • analýzám provozní spolehlivosti a provozuschopnosti (RAM) kolejových vozidel a jejich subsystémů
  • posuzování a analýzám nákladů životního cyklu (LCC)
  • podpoře a koordinaci RAM/LCC aktivit při vývoji kolejových vozidel
  • řešení technických úkolů v požadovaném termínu, kvalitě a nákladech
  • analýzám provozních dat

    Na co se můžete těšit?

  • osobní podíl na vzniku inovativních typů vozidel v kolektivu erudovaných tvůrců
  • zodpovědnost za spolehlivost, provozuschopnost a náklady životního cyklu našich vozidel
  • spolupráci se špičkovými odborníky a vlastní odborný růst
  • mezinárodní projekty a prostředí
  • každodenní využití cizího jazyka a služební cesty do zahraničí
  • přátelský kolektiv s nadšením pro vozidla i pro společné volnočasové aktivity

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti dopravní techniky, strojírenství nebo elektroniky
  • odbornou znalost z oblasti výpočtů provozní spolehlivosti (disponibility) technických zařízení a výpočtů nákladů životního cyklu
  • zkušenosti s FMEA, FTA, LCC-analýzami či sestavováním plánů údržby
  • zkušenosti s projektovým managementem a prezentací výsledků
  • němčinu pro denní komunikaci / nebo angličtinu pro každodenní komunikaci a základy němčiny

Co nabízíme?

  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školku v blízkosti pracoviště
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie společnosti
  • zvýhodněná karta Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní mobilní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště v Praze

    NAVÍC budete mít svůj osobní rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžete využít dle vlastní potřeby a uvážení na:

  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kultury, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.