SW VALIDATION ENGINEER

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Ve spolupráci s kolegy v zahraničí vyvíjíme moderní kolejová vozidla. Řešíme jak celkové uspořádání, tak i návrh dílčích systémů. Vytváříme inovativní produkty v oboru vozidel městské i železniční dopravy. Jsme schopni sami řídit globální projekty a realizovat celý projekt od definice požadavků, přes vývoj SW/HW a mechaniky, řešení průřezových témat, a to na úrovni celého vozidla. Ve skupině Train Control vdechujeme našim vozidlům život projektováním řídících funkcí v SW i HW. Jednotlivé funkce vozidel pečlivě vyvíjíme ke spokojenosti našich zákazníků. Tvorbou energeticky nenáročných bezemisních dopravních systému přispíváme k plnění cílů ČR, EU i světa v oblasti energetiky, klimatu i životního prostředí. Každý den ovlivňujeme životy statisíců cestujících. Naším metrem se tak můžete projet ve Vídni či v Londýně, vysokorychlostním vlakem pak např. na přímém spoji mezi Londýnem a Amsterdamem. S nejrychlejší lokomotivou světa Taurus se často můžete potkat i na české železnici.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

    Na této pozici bude Vaší zodpovědností validace procesu vývoje a softwaru centrálního ovládání vozidla. Vaše role Vás tak zavede do průřezové funkce v rámci engineeringu k zajištění kvalitativních softwarových řešeních pro naše kolejová vozidla. Mezi činnosti například patří:

  • plánování a validace SW ovládání vozidla podle norem DIN EN 50128/50657
  • úzká spolupráce s projektovým vedoucím a vedoucím SW týmu
  • kontrola vývoje SW v rámci validace
  • účast při schvalování softwaru řídících systémů kolejových vozidel

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti strukturovaného vývoje softwaru (SCL)
  • praxe v oblasti testování, tvorby dokumentů, analýzy požadavků, specifikace rozhraní
  • znalost komunikačních, analytických a automatizačních softwarů
  • zkušenosti v oblasti simulace, modelace (UML nebo SysML)
  • němčinu pro denní komunikaci/nebo angličtinu pro každodenní komunikaci a základy němčiny
  • výhodou znalost norem DIN ISO 50126 a DIN ISO 50128/50657

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus ve výši 100 000,-
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školku v blízkosti pracoviště v Praze
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie společnosti
  • kartu Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní mobilní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště v Praze

    NAVÍC budete mít svůj osobní rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžete využít dle vlastní potřeby a uvážení na:

  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kultury, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.