PROJECT MANAGER (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu a umíte perfektně anglicky? Máte již zkušenosti s projektovým řízením? Využijte šance a zúčastněte se výběrového řízení na pozici PROJECT MANAGER (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení projektu od A do Z
  • kalkulace projektu
  • komunikace se zákazníky a dodavateli v průběhu projektu
  • vedení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • Praxe s vedením projektu v oblasti strojírenství NUTNÁ!

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí rodinné společnosti
  • Bonusy a prémie
  • Příjemný pracovní kolektiv

  • Lokalita: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.