Finanční účetní (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

SOLEK je přední energetickou skupinou, zabývající se projektováním, výstavbou a provozem solárních elektráren v Evropě a Latinské Americe. Za pomoci obnovitelných zdrojů přistupuje k budoucnosti naší planety zodpovědně a ekologicky, a to je důvod proč budujeme a udržujeme Solární elektrárny. Naše solární elektrárny úspěšně fungují na území Česka, Slovenka, Rumunska a Chile. Máme kanceláře v Praze a v Santiagu a nedávno jsme založili nové pobočky na Kypru v Kolumbii a v Peru. Neustále usilujeme o nové příležitosti a možnosti na trhu se solární energií. V rámci našeho růstu zvažujeme nové pobočky a elektrárny v Maďarsku, na jihu Evropy (Řecko, Portugalsko) a Vietnam, jako další země pro naši expanzi. Plánujeme prozkoumat jejich potenciál na trhu solární energií a začít výstavbu i v těchto zemích. Naším dlouhodobým cílem je vytvořit si portfolio projektů, jejichž výstavba bude přesahovat energetický výkon přes 1 GigaWatt. Přidejte se k nám a chopte se příležitosti zrealizovat s námi naši vizi pro zelenější a zodpovědnější budoucnost. Získejte možnost pracovat a vyvíjet zajímavé projekty v rostoucí firmě s velkým potenciálem!

Pracovní náplň

  • Účtování došlých faktur a opravných daňových dokladů
  • Zpracování vydaných faktur a opravných daňových dokladů
  • Pořizování prvotních dokladů nad agendou Majetek – zařazování a vyřazování majetku
  • Účtování: kurzových rozdílů k rozvahovým účtům vedených v cizí měně, úroků ze zápůjček a dluhopisů, inventarizačních rozdílů, zálohových faktur, daňových a účetních odpisů
  • Provádění dokladové inventarizace rozvahových účtů
  • Součinnost na před auditu a auditu řádné a mimořádné účetní závěrky (měsíc, rok, fiskální rok)
  • Vypočtení, předpis a zúčtování dohadných položek ke dni řádné a mimořádné účetní závěrky
  • Průběžné sledování legislativních změn a aktivní účast na školeních/kurzech
  • Řádné a mimořádné účetní závěrky jsou sestaveny v souladu s termíny danými vnitřním předpisem (měsíční účetní závěrky, roční účetní závěrky a fiskální účetní závěrky)
  • Spolupráce s auditory

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Mírně pokročilo úroveň angličtiny (umět si přečíst email a odpovědět na něj)
  • Praktickou zkušenost s vedením účetnictví alespoň 3 roky
  • Prokazatelnou dobrou orientaci v platné legislativě ve věcech účetnictví a ve věcech daní a schopnost naučené aplikovat v praxi
  • Předchozí zkušenosti s účtováním faktur, rekonciliací účtů a účtováním dokladů
  • Znalost MS Navision výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost Home-office
  • Práci v mezinárodním a dynamickém prostředí
  • Práci v zajímavém a rostoucím odvětví

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha