SERVISNÍ TECHNIK LETADEL (AŽ 35 000 KČ)

Neaktivní nabídka

24000 - 35000 Kč

Máte vzdělání jako letecký mechanik? Chcete být součástí významné společnosti zabývající se výrobou a vývojem letounů? Chcete při své práci cestovat po světě? Hledáme zkušené mechaniky. Reagujte na inzerát: SERVISNÍ TECHNIK LETADEL (AŽ 35 000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Servis a údržba letecké techniky.
  • Diagnostika a odstranění poruch v přístrojích, systémech a agregátech letounů.
  • Práce s technickou dokumentací, včetně zaznamenání provedených změn.
  • Výjezdy k zákazníkům, i do zahraničí.

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru letecký mechanik (či příbuzné obory).
  • Zkušenost na obdobné pozici.
  • Zkušenost s montáží a demontáží letounů.
  • Zodpovědný přístup k práci.

Co nabízíme?

  • Pravidelné bonusy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost profesního rozvoje.
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění.
  • Možnost ubytování.
  • Závodní stravování.
  • Dobrá dostupnost (cca 20 minut od Prahy).
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou.

  • Místo výkonu práce: Praha - východ.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.