KOORDINÁTOR PROJEKTŮ V AUTOMOTIVE

Hledám člověka, který má zkušenost s vedením projektů, nejlépe z automotive odvětví. Umí koordinovat svou a cizí práci. Zná výkresovou 2D dokumentaci. Zajímá Vás to? Pokud ano, tak mi pošlete svůj životopis. Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ V AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Samostatná práce s 2D výkresy.
  • Koordinace projektů a správa/kontrola veškeré technické dokumentace.
  • Spolupráce s vývojovým oddělením.
  • Odpovědnost za dodržení kvality a stanovených termínů.
  • Realizace změn v technické dokumentaci a vytváření doprovodné dokumentace k automobilům.
  • Komunikace se zahraničními partnery.

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru.
  • Praxi s vedením projektů a znalost konstrukci v automotive podmínkou.
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (budete komunikovat s německými zákazníky).
  • Znalost výkresové dokumentace ve 2D nebo 3D.
  • Znalost Catia.
  • Zkušenosti s vedením lidí.
  • Samostatnost, flexibilitu a ochotu se učit novým věcem.
  • Nadšení pro automotive je výhodou.

Co nabízíme?

  • 13. mzdu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Až 4 dny sick days.
  • Multisport kartu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Možnost jazykových kurzů.
  • Příspěvek na stravování a firemní kantýnu.
  • Termín nástupu: IHNED.

  • Místo výkonu zaměstnání: Praha - východ.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.