KOORDINÁTOR VE VÝROVBĚ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máš zkušenosti s vedením týmu v automotive nebo výrobní společnosti? Máš zkušenost s vedením týmu? Máš aspoň základní znalost anglického a/nebo německého jazyka? Nevadí Ti práce ve 3 směnném provozu? Pokud jsi ambiciózní a taková práce Tě láká, tak pošli svůj životopis! Výrobní společnost z oblasti auto-moto hledá posilu na pozici: KOORDINÁTOR VE VÝROVBĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Koordinace týmu ve výrobě.
  • Analýza chybovosti ve výrobě a návrh zlepšení.
  • Kontrola kvality dílů, jejich měření, uvolňování výroby.
  • Kontrola skladových zásob.
  • Komunikace s jinými odděleními v rámci firmy.

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU vzdělání (technické zaměření výhodou).
  • Základní znalost AJ a/nebo NJ.
  • Zkušenost z automotive výroby.
  • Ochotu pracovat na směny (3 směnný provoz).

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené.
  • 4 dnů volna navíc.
  • 13. mzdu.
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění.
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou.

  • Místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.