CNC OBSLUHA ( 27 - 34.000 Kč ) + NÁSTUPNÍ BONUS

Neaktivní nabídka

27000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Chcete být nezbytnou součástí firmy, která umí své zaměstnance spravedlivě ohodnotit? Pokud máte tady praxi s obsluhou strojů, vyznáte se v technické dokumentaci a preferujete práci ve směnném provoze, tak na nic nečekejte a pošlete nám životopis! Hledáme posilu do našeho týmu na pozici: CNC OBSLUHA ( 27 - 34.000 Kč ) + NÁSTUPNÍ BONUS

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC strojů
  • Seřizování CNC strojů
  • Spolupráce s pohodovými kolegy
  • Směnný provoz v nepřetržitém provoze

Co požadujeme?

  • Praxe s obsluhou CNC strojů - VÝHODOU
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost MS Office
  • Výuční list ve strojírenském oboru/ SŠ vzdělání

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny na regeneraci
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Zábřeh na Moravě