ŠÉF KONSTRUKCE (65-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Máte technické vzdělání a praxi s vedením konstrukčního týmu? Domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte novou pracovní výzvu? Tak nám ihned zašlete životopis a staňte se ŠÉFEM KONSTRUKCE!

Pracovní náplň

  • Vedení, koordinace a rozvoj týmu konstruktérů
  • Odpovědnost za projekty a technické řešení
  • Zlepšování procesu konstrukce
  • Řízení vývoje produktů
  • Plánování kapacit konstrukčního týmu
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením konstrukčního či vývojového týmu
  • Středně pokročilou úroveň anglického či německého jazyka
  • Dobrou znalost 3D CAD systémů
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní benefity

  • Místo výkonu práce: Žebrák, okres Beroun