PLÁNOVAČ S AJ (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Baví Vás komunikovat v angličtině a chcete se dále rozvíjet? Máte zkušenosti s plánováním výroby a znáte SAP? Neváhejte a zašlete nám vaše CV! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: PLÁNOVAČ S AJ (35-40.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Plánování výroby s ohledem na zásoby, chybějící materiál a požadavky zákazníků
  • Zpracování týdenních výrobních plánů pro výrobní linky
  • Optimalizace procesu plánování
  • Zodpovědnost za včasné naplánování plnění zakázek
  • Stanování priorit a kontrola spolehlivosti plnění
  • Zpracování statistik a analýz výroby

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Znalost SAP (modul PP-nutné)
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní poměr
  • Příspěvky na rekreaci, kulturní, vzdělávací a sportovní aktivity
  • 5 týdnu dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na životní pojištění

  • Lokalitu: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.