PLC PROGRAMÁTOR (40.-60.000 Kč) - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Baví tě programování PLC? Vyznáš se ve strojích Siemens, ABB a další? Nevadí ti pracovat na směny? Tak mi zašli svůj životopis a staň se naším novým PLC PROGRAMÁTOREM (40.-60.000 Kč)! Praxe bude tvojí výhodou, ale uplatnění najdou i ABSOLVENTI!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Programování strojních zařízení
  • Oprava a diagnostika poruch
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání - elektro či strojní
  • Znalost Simatic S7, WinCC STEP7 nebo TIA Portal
  • Ochota pracovat na směny
  • Vyhláška 50 §5

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • Příspěvek na dojíždění

  • Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně