SENIOR CELNÍ DEKLARANT (45-50.000 kČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Vyznáte se v celní legislativě ze třetích zemí a běžně komunikujete s celními úřady? Máte navíc perfektní angličtinu a zkušenosti z výrobní společnosti ideálně z oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SENIOR CELNÍ DEKLARANT (45-50.000 kČ)

Pracovní náplň

  • jednání s celními úřady
  • zpracování a evidence veškeré dokumentace související s celním řízením
  • administrativní sledování dovozu i vývozu zboží
  • elektronické podání průvodních dokladů
  • zadávání celních prohlášení do systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • perfektní znalost celní legislativy
  • praxi na dané pozici podmínkou
  • angličtinu na komunikativní úrovni (celodenní využití)
  • komunikativnost, preciznost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Nadnárodní stabilní příjemné prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování

  • Lokalitu: Chomutov