VEDOUCÍ LABORATOŘE (28 – 38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vystudovanou školu s chemickým zaměřením a zvládáte vést tým lidí? Rádi byste uplatnili své zkušenosti v oblasti chemie a pracovali pro stabilní společnost? Pokud jste odpověděli ANO, tak hledáme právě Vás! Zašlete svůj aktuální životopis a reagujte tak na pozici. VEDOUCÍ LABORATOŘE (28 – 38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení a řízení lidí v laboratoři
  • Zajištění plynulého chodu laboratoře
  • Komunikace s partnery a klienty
  • Aktivní účast na poradách
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v chemickém oboru
  • Zkušenost s vedením a řízením lidí
  • Praxe v chemické laboratoři velkou výhodou
  • Znalost komunikace s partnery a klienty
  • Zkušenost s řízením dodávek laboratorních potřeb

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace v rámci vedení lidí
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na pojištění
  • Očkování proti chřipce
  • Flexibilní a stabilní práce

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem