VEDOUCÍ DISTRIBUČNÍHO CENTRA – E-COMMERCE Brno

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s vedením distribučního centra pro e-shop z oblasti potravin a spotřebního zboží? Máte zkušenosti s nastavováním procesů a jejich optimalizací v rámci fungování skladu a expedice zboží? Pak hledáme právě Vás! Pro nově vznikající distribuční centrum primárně potravin a spotřebního zboží hledáme posilu do týmu na pozici: VEDOUCÍ DISTRIBUČNÍHO CENTRA – E-COMMERCE Brno

Pracovní náplň

  • vedení distribučního centra (sklad a expedice) pro e-shop s potravinami a spotřebním zbožím
  • výběr pracovníků skladu
  • vedení středně velkého týmu operátorů do 20 lidí
  • koordinování práce operátorů připravujících objednávky k expedici
  • zodpovědnost za včasnou expedici zásilek koncovým zákazníkům
  • řešení provozních a operativních problémů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z distribučního centra (potraviny, spotřební zboží) podmínkou
  • zkušenosti s vedením a motivací lidí
  • zkušenosti s nastavováním procesů
  • výborné organizační schopnosti, důslednost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • možnost rozhodovat o nastavení procesů v nově vznikajícím distribučním centru
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno