PROVOZNÍ PENZIONU (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste komunikativní, vést lidi Vám nedělá problém a zvládáte organizaci na jedničku? Rádi byste pracovali v rodinné firmě a byli dlouhodobě součástí neustále se rozvíjející společnosti? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete mi svůj aktuální životopis! PROVOZNÍ PENZIONU (25-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění každodenního plynulého provozu
  • Efektivní vedení, koordinace a motivace zaměstnanců
  • Organizace a zajištění pořádaných akcí od A do Z
  • Cenotvorba a sestavování kalkulací
  • Správa webu, facebooku a propagačních portálů
  • Administrativní práce – fakturace, pokladna, inventura apod.

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Znalost správy sociálních sítí, webových stránek a dalších portálů
  • Schopnost vedení lidí a organizace práce
  • Uživatelská znalost práce na PC – Microsoft Office
  • Orientace v legislativě (hygienické předpisy)
  • Časová flexibilita, ochota a samostatnost

Co nabízíme?

  • Prémie z obratu
  • Klidné zázemí v rodinné společnosti
  • Stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Podpora dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • Mobilní telefon
  • Prostor pro seberealizaci

  • Místo výkonu práce: Kobylí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.