REFERENT/KA LOGISTIKY (25-30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Baví Vás organizování a administrativa? Vyznáte se v SAP? Máte k tomu všemu zkušenosti s logistikou? Čekám právě na Váš životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegy na pozici: REFERENT/KA LOGISTIKY (25-30.000 KČ)

13. mzda

Pracovní náplň

  • příjem objednávky a její zpracování v systému
  • vytváření podkladů pro expedici
  • kontrola termínů a dodacích lhůt expedice
  • správa databáze odběratelů
  • komunikace se zákazníky společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi z oblasti logistiky (praxe v obchodu a zákaznickém servisu výhodou)
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni
  • znalost SAP (příp. Microsoft Dynamics)
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • bonusy a odměny
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování, sport a pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce

  • lokalitu Hustopečsko