HLAVNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Hledáte pozici Hlavní účetní? Znáte systém SAP? Komunikujete anglicky emailem a po telefonu? Máte praxi v účetních závěrkách, výsledovkách, statistikách, se zpracováním DPH a ostatních daní? Pošlete nám životopis na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ !!!

Pracovní náplň

  • Účetní závěrky a výkazy (rozvaha, výkaz zisků a ztrát)
  • Kontrolní hlášení DPH, daňová přiznání
  • Kontrola účtů, správnost dokladů
  • Statistiky
  • Zpracování odpadů
  • Majetek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici Hlavní účetní alespoň 2 roky (ideálně z výrobní společnosti)
  • Znalost příslušné legislativy a Zákoníku práce
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace emailem, občas po telefonu)
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zázemí velké firmy a přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu s možností Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Stravenky po zkušební době
  • Lokalitu: Louny

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.