TÝMOVÝ PROJEKŤÁK V OBLASTI ELEKTRO (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máš projektové myšlení a ovládáš obor elektro? Chceš být součástí naší pohodové party? Rád se učíš a rozumíš technice? Pak jsi pro nás ideální, tak neváhej za zašli nám svůj životopis. Obsazujeme pozici TÝMOVÝ PROJEKŤÁK V OBLASTI ELEKTRO (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Zjišťování a příprava podkladů pro řízení projektů
  • Koordinace činností a tvorba plánů
  • Spolupráce s kolegy z technického oddělení
  • Mapování terénu a práce s tech. dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru – elektro
  • Zkušenosti s měřením a regulací, popřípadě s pozicí projektanta
  • Znalost programů pro tvorby výkresů – AutoCAD

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Firemní notebook a telefon samozřejmostí
  • Zábava na firemních akcích – o to nemůžeš přijít
  • Placené volno mezi vánočními svátky a dárečky
  • Občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: 15 min od Pardubic