Technik chladících systémů (34-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste vystudovaným technikem v elektrotechnickém oboru? Máte praxi v oblasti chladících zařízení? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost s možností získat perspektivní zaměstnání? Tak neváhejte a posílejte nám svůj životopis a otevřete si dveře k ideální příležitosti s možností získat zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů. Těšíme se až rozšíříte náš tým profesionálů!

Pracovní náplň

  • Opravy, montáž a servis klimatizačních jednotek (SPLIT, VRV)
  • Revize chlazení, diagnostika zařízení

Co požadujeme?

  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6
  • Znalost systému přímého chlazení
  • Svářečský průkaz – základní zkouška pájení natvrdo (ZP 912)
  • ŘP sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilitu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 2 dny placeného volna navíc (sick days)
  • Stravenky ve výši 110,- Kč
  • Poukázky Flexi Pass v hodnotě 1.500 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů
  • Sídlo firmy: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.