PLÁNOVAČ (37-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti v oblasti plánování? Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat v mezinárodní a dynamické společnosti? Pokud ano neváhejte a zašlete nám životopis!

Pracovní náplň

  • Plánování v oblasti materiálu a komponentů
  • Monitoring kusovníků, zásob a skladových kapacit
  • Kontrola objednávek
  • Analýza a minimalizace rizik
  • Komunikace a spolupráce s dodavateli
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání - technický/ekonomický směr výhodou
  • Zkušenost s administrativou a obchodní korespondencí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou orientaci v nástrojích MS Office
  • Zkušenosti s interními systémy a IT výhodou
  • Asertivitu, logické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Možnost odborného růstu

  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou