SPRÁVCE IT INFRASTRUKTURY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Velká a ryze česká společnost, která má projekty ve mnohá odvětvích (energetika, chemie, automobilový průmysl a další) hledá správce pro svou IT infrastrukturu. Reagujte na inzerát: SPRÁVCE IT INFRASTRUKTURY. Budu se těšit na Vaše CV! :)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Čeká Vás správa LAN/WAN/VPN sítí.
  • Administrace serverů a stanic.
  • Zabezpečení chodu celé IT infrastruktury společnosti.
  • Školení nových uživatelů a podpora stávájících.

Co požadujeme?

  • Výbornou znalost OS Microsoft.
  • Výbornou znalost sítí.
  • Znalost technologie pro virtualizaci - VMware vSphere.
  • Zkušenost s TCP/IP problematikou.
  • Zkušenost s ICT bezpečnosti.
  • Znalost problematiky počítačového HW.
  • Znalost AJ na technické úrovní.

  • VÝHODOU: znalost Lotusu a možnost nástupu IHNED.

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost profesního růstu.
  • Bezplatné jazykové kurzy a odborná školení.
  • Stravování v areálu společnosti

  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.