MANAŽER KVALITY

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s řízením týmu interní kvality ve výrobní společnosti v oblasti automotive nebo letectví? Máte na starosti provádění auditů? Jste vůdčí a komunikativní osobnost? Hledáte práci na zajímavých projektech? Pak mi neváhejte poslat svůj životopis! Výrobní automotive společnost hledá posilu na pozici: MANAŽER KVALITY

Pracovní náplň

  • Řízení interního 8D procesu
  • Návrh a implementace plánů pro zlepšení výroby a zvýšení efektivity
  • Provádění interních auditů
  • Odpovědnost za redukci zmetkovosti a proces řízení neshodných výrobků
  • Kontrola zákaznických a interních požadavků
  • Návrhy optimalizace interních směrnic
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z automotive výroby / montáže
  • Zkušenosti s vedením týmu kvality
  • Znalost kvalitativních ukazatelů a norem

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!