KONSTRUKTÉR – ZLÍNSKO

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte zkušenost s konstruováním ve 3D programech? Hledáte práci ve stabilní společnosti ve Zlínském kraji na pozici KONSTRUKTÉR? Pak hledáme právě Vás! Dynamicky se rozvíjející strojírenská společnost, hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR – ZLÍNSKO

Pracovní náplň

  • konstrukční návrhy mechanických a elektrických částí
  • zodpovědnost za tvorbu technické dokumentace
  • návrh materiálu a příprava modelů
  • spolupráce s jinými odděleními – zkušebna, projekce, výroba

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost konstruování v 3D softwaru podmínkou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenost s prací v týmu
  • aktivní přístup, spolehlivost, orientace na výsledek

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení s bonusy
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj