LIKVIDÁTOR POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ - VOZIDLA

Společnost CONTIN je samostatný likvidátor pojistných událostí. Garantujeme odborné, rychlé a objektivní řešení všech druhů pojistných událostí od škod na vozidlech až po živelné škody na majetku. Poskytujeme komplexní služby a hledáme řešení pro uspokojení veškerých potřeb našich klientů. Do našeho brněnského/ostravského týmu hledáme kolegu/yni se zaměřením na likvidaci pojistných událostí - vozidla. LIKVIDÁTOR POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ - VOZIDLA

Pracovní náplň

  • Kompletní samostatná likvidace pojistných událostí na vozidlech (povinné ručení).
  • Posuzování právního základu nároku na náhradu škody, posuzování a kalkulace výše nákladů na opravu, výpočet pojistného plnění, příprava podkladů pro výplatu plnění.
  • Komunikace s klienty a externími partnery (technici, servisy, makléři, advokátní kanceláře apod.).
  • Jednání s policií a ostatními orgány činnými v trestním řízení a se správními orgány.
  • Práce s PC, práce s interním informačním systémem.
  • Nejedná se o práci v terénu.

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického směru.
  • Zkušenost na pozici likvidátora pojistných událostí podmínkou – povinné ručení / havarijní pojištění (znalost procesu likvidace škod, orientace v oblasti pojistného práva).
  • Uživatelská znalost práce s PC (Audatex nebo jiný kalkulační systém, MS Word, Excel, Outlook).
  • Dobré komunikační schopnosti, vysoká úroveň verbálního i písemného projevu.
  • Zkušenosti a praxe v oboru oprav/prohlídek vozidel výhodou.
  • Klientsky orientovaný přístup, schopnost empatie.

Co nabízíme?

  • Perfektně vybavené zázemí naší kanceláře, přátelský kolektiv.
  • Prohlubování odborného vzdělávání, posilování soft skills.
  • Firemní akce, akce pro rodinné příslušníky.
  • Home office, pružnou pracovní dobu.
  • Výuku angličtiny přímo ve firmě.
  • Dovolenou nad zákonný rámec.
  • Stravenkový paušál jako příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Nápoje a občerstvení na pracovišti.
  • Dárky k výročím, narozeninám.
  • Práci v krásných kancelářích v centru Brna.

Těšíme se na konzultaci s Vámi.