VEDOUCÍ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s vedením lidí? Domluvíte se anglicky? Chcete vést optimalizaci a zlepšování výrobních procesů? Tak neváhejte a zašlete nám životopis! Mezinárodní firma s dlouholetou tradicí hledá VEDOUCÍHO VÝROBY!

Pracovní náplň

  • Řízení procesů a optimalizace výroby
  • Koordinace a kontrola
  • Vedení a motivace pracovníků
  • Řízení projektů neustálého zlepšování
  • LEAN management

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zkušenosti s aplikací prvků štíhlé výroby
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z oblasti automotive výodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Měsíční a kvartální prémie
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Možnost jazykových kurzů
  • Dovolená nad rámec zákona

  • Místo výkonu práce: Boskovice