SUPERVIZOR ODDĚLENÍ INTERNÍ KVALITY s NJ (65-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte zkušenosti s vedením lidí v kvalitě? Zavádíte systém řízení kvality? Domluvíte se německy? Hledáte nové pracovní uplatnění? SUPERVIZOR ODDĚLENÍ INTERNÍ KVALITY s NJ (65-75.000 Kč) Jestli ano, reagujte zaslaným životopisem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení a odpovědnost za správné fungování interní kvality
  • zodpovědnost za podřízené techniky kvality, team leadery a operátory kvality
  • provádění procesních auditů, příprava podkladů pro zákaznické audity
  • nastavování kontrol, tvoření plánů, identifikace problémů a jejich řešení

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti výrobní kvality (automotive, strojírenství výhodou)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
  • fixní mzdu + manažerské ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce

  • lokalita cca 35 minut od Plzně