SPECIALISTA MĚŘENÍ NA 3D STROJÍCH (až 35000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Je přesnost Vaše hobby? Máte praxi v oblasti metrologie a orientujete se v měření s 3D přístroji? Pokud se navíc domluvíte anglicky, obsazujeme novou pracovní příležitost právě pro Vás: SPECIALISTA MĚŘENÍ NA 3D STROJÍCH (AŽ 35000)

Pracovní náplň

  • Práce s komunálními měřidly a jejich kalibrace
  • Práce s 3D měřícími stroji
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Spolupráce s ostatními odděleními (s konstrukcí, výrobou a dalšími)
  • Zpracovává naměřená data včetně jejich vyhodnocení
  • Zjišťování CAD dat
  • Práce na statistické studii na kontrolních přípravcích (SPC, MSA analýzy)

Co požadujeme?

    Min SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni – být schopen denní komunikace
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Být dostatečně flexibilní – možnost cestování
  • Praxe a zkušenosti z automotive na podobné pozici – nutností
  • Znalost PC – (výhodou Polyworks, Q-DAS)
  • Znalost práce s měřidly

Co nabízíme?

  • Silná mezinárodní společnost
  • 2 platy ročně navíc
  • Nekouříš? Měsíčně + 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Náborový příspěvek 10000 Kč
  • Docházkový bonus 750 Kč
  • Dopravné až 1700
  • Obědy za hubičku
  • Možnost profesního růstu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.