PROJEKTANT NN/VN VEDENÍ - TAKÉ PRO ABSOLVENTY (33-50.000 KČ)

33000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte vystudovanou střední školu se zaměřením na energetiku či silnoproud? Láká Vás projektování elektrického vedení? Jste náš člověk! Pošlete mi životopis. Malá společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT NN/VN VEDENÍ - TAKÉ PRO ABSOLVENTY (33-50.000 KČ)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • vypracování projektu distribuční sítě nízkého i vysokého napětí
  • rekonstrukce stávajících sítí
  • příprava podkladů k projektům
  • komunikace se zadavatelem
  • spolupráce s ostatními projektanty

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v energetice nebo silnoproudu
  • Znalost programu AutoCAD
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • měsíční odměny
  • pružná pracovní doba
  • šanci kariérně růst
  • možnost vzdělávání se
  • možnost využití firemního majetku (auto i přístroje)

  • lokalitu Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.