PROFÍK NA PŘÍPRAVU VÝROBY (33-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte vzdělání v technickém oboru a zajímáte se o elektro? Hledáte práci ve stabilní společnosti? Setkali jste se ve své praxi s plánováním a přípravou výroby? Máte zájem se vzdělávat a kariérně se posunout? Pak je tato nabídka přímo pro vás, zašlete nám životopis a začněte pracovat na pozici PROFÍK NA PŘÍPRAVU VÝROBY (33 - 37 000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zapracování podkladů od zákazníka do výrobní dokumentace
  • Sestavení operativních plánů výroby a pracovních postupů
  • Sledování výroby
  • Vyhodnocování základních parametrů výroby
  • Změny postupů, úpravy plánů
  • Vedení provozní dokumentace

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání - elektrotechnický obor
  • Zkušenosti z výroby či jejím plánováním
  • Znalost MS Office (Excel) a práce na počítači
  • Anglický jazyk výhodou
  • Analytické myšlení a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zkušený a přátelský pracovní kolektiv
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možný kariérní postup

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí