MECHANIK V OBLASTI ELEKTRO - JEN RANNÍ (25 - 30 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste manuálně zruční a pracujete zodpovědně? Máte vzdělání elektrotechnického směru a vlastníte vyhlášku 50sb. § 5? Chcete dostat možnost rozvíjet své zkušenosti a pracovat pouze na jednu směnu? Tak hurá do toho, zašlete nám svůj životopis. Hledáme nového kolegu na pozici MECHANIK V OBLASTI ELEKTRO - JEN RANNÍ (25 - 30 000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Spolupráce při výrobě rozvaděčů a elektronických sestav
  • Zapojování a sestavování elektronických zařízení
  • Práce na projektech pro zahraniční zákazníky
  • Kontrola provedení dle technických výkresů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. §5
  • Praxi v oboru elektro a manuální zručnost
  • Dále budeme rádi za pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti
  • Práci pouze na jednu směnu
  • Zaškolení odbornými a fajn kolegy je samozřejmostí
  • Týden dovolené navíc pro váš odpočinek
  • Příspěvky na stravování
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí