KONTROLOR DO VÝROBY S AJ/NJ (30.000-36.000KČ DLE ZKUŠENOSTÍ)

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste odborníkem na posuzování kvality ve výrobě? Orientujete se v základních programech pro analýzu kvality? Dokážete se domluvit se zahraničními dodavateli v cizím jazyce? Zaujala vás tato nabídka práce? Zašlete mi svůj životopis a získejte zaměstnání ve stabilní výrobní společnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Kontrola surovin, materiálů
  • Hodnocení výsledků výrobního procesu
  • Spravování dodávek
  • Aktivní práce se systémem SAP
  • Spolupráce se zahraničními dodavateli

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Komunikace v cizím jazyce AJ/NJ
  • Znalosti nástrojů a programu kontroly kvality
  • Aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus
  • Více jak 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy a prémie
  • Závodní stravování
  • Mnoho dalších benefitů

    Lokalita: Poděbrady

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.