MANAŽER PLÁNOVÁNÍ A LOGISTIKY (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Máte zkušenosti s plánováním výroby a logistiky a orientujete se ve výrobních procesech? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete si stanovovat priority? ANO? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER PLÁNOVÁNÍ A LOGISTIKY (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • plánování zakázek a sestavování výrobních plánů
  • kapacitní plánování a plánování vytíženosti výroby
  • řízení oddělení logistiky
  • komunikace s dalšími odděleními
  • vedení týmu lidí z oddělení logistiky a plánování
  • práce v systému Helios

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • 3 roky praxe na obdobné pozici s plánováním výroby a logistikou ve strojírenství nebo zakázkové výrobě
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni - VÝHODOU!
  • znalost MS Office, Helios - VÝHODOU!

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu/ubytování
  • roční odměny
  • příspěvek na stravování
  • pracovní dobu od 7:30 - 16:00 hodin

  • místo výkonu práce: Plzeň