OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (40-50000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte obchodního ducha a orientaci na zákazníka? Máte schopnost identifikovat příležitost a využít svých schopností? Rádi pracujete na získávání nových klientů? Stavební a projektová společnost hledá kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (40-50000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající zákazníky
  • Mapování konkurenčního prostředí
  • Prodej a distribuce zákaznických karet
  • Stanovení obchodních cílů
  • Navrhování marketingových akcí

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Technické myšlení a časovou flexibilitu
  • Aktivní řidič
  • Aj na komunikativní úrovni - výhodou

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce - Klecany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.